Звернення громадян
 

Порядок звернення з основних питань

Особистий прийом громадян
(адреса, час та приймальні дні)

- з комунальних питань

- з питань включення до Державного реєстру виборців та зміни персональних даних

 

- з питань сім`ї, культури, молоді, фізичної культури та спорту

 

- з питань опіки та піклування

 

- з надання матеріальної допомоги

Інформація

про стан роботи зі  зверненнями  громадян в адміністрації
Центрального  району  за 2016 рік

До адміністрації  Центрального району за звітний  період  надійшло  2164 звернення.

За  2016 рік  до адміністрації  надійшло  2130   письмових звернення, з них 380 звернень,  які  надійшли в вищих органів влади.  За звітний період на особистих прийомах побував  31 громадянин  Центрального району. Головою адміністрації та його заступниками проведено  22 прийоми. Кількість звернень громадян у 2016 році збільшилось, у порівнянні з минулим роком на 132 звернення.

У зверненнях  громадян порушено  2186 питань. 

З питань  соціального  захисту  населення  отримано   519  звернень, або  23,7 %  від загальної  кількості  питань, в тому  числі,  180  питань  з  захисту  майнових та житлових прав неповнолітніх та   332 звернення з надання матеріальної допомоги.

491  питання  з  літнього оздоровлення обдарованих дітей та дітей пільгової категорії, які  становлять  22,5%.

425 питань  або  24% від загальної  кількості  звернень  стосуються комунального  господарства, благоустрою,  видачу узгоджень на тимчасове складування будівельних матеріалів, попередження самовільного будівництва, оформлення дозволів на будівництво, реконструкцію  та  прийняття в експлуатацію житла та господарчих  приміщень.

192  питання  розглянуто з  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян,  про  перегляд  постанов адміністративної комісії та заперечення щодо притягнення до адміністративної відповідальності, а  також  розв'язання  суперечок  між  співмешканцями  будинків.

На  додатковому контролі  на цей час   знаходиться  18  звернень.  Довготривалі  контролі,  які тягнуться із року в рік, в адміністрації відсутні.     

Станом на 30.12.2016 розглянуто та надано письмових відповідей на 2107 звернень, що становить  76% від загальної кількості отриманих звернень. Кількість колективних звернень   становить 126,  під цими зверненнями поставило свій підпис  3991 громадянин.

За звітний період до  адміністрації    звернулося  15 - учасники війни; 49 - дітей  війни; 155 – ветеранів  праці; 92 - інвалідів різної групи;  264 -   багатодітних  сімей,  одиноких  матерів та матерів-героїнь.

Значущу роль у  роботі  зі  зверненнями  громадян виконують відділи соціального-економічних розвитку у  віддалених мікрорайонах Матвіївка, Тернівка, Варварівка. 

Так   у  2016 році  відділом соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка:

  1. прийнято та розглянуто 215 звернення мешканців мікрорайону;
  2. видано   1383  довідки  громадянам.

Мікрорайон Тернівка:

  1. прийнято  та розглянуто  162  звернення мешканців мікрорайону;
  2. видано   5602  довідки громадянам.

Мікрорайон Варварівка:

  1. видано 2750  довідок  громадянам.

         Вказана  робота  надає змогу  громадянам   за  місцем  проживання не тільки отримувати  необхідні довідки для  оформлення пільг, субсидій  а й  вирішувати  нагальні  питання, які вони  оформлюють у письмові та усні звернення, на  місцях.
На постійному контролі  у загальному відділі здійснюється робота по  недопущенню порушення  з боку  виконавців  Закону України «Про  звернення  громадян».
В  адміністрації Центрального району  розпорядженням  від 14.12.2011   №853-р   запроваджено  та працює "Гаряча лінія"  інформаційно-консультативного характеру з питань надання роз’яснення щодо реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. На "Гарячу лінію"  звернулось   28 громадян. На  поставлені  питання  було  надано повну інформацію та роз’яснення.   На  протязі 2011- 2016рр.  при  адміністрації  Центрального  району  працює "Телефон  довіри", на  який  протягом  2016  року звернулось  20 громадян.
У  2016 році  прийнято  та відпрацьовано   7 публічних запити  та 3 електронних звернення.

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев