ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ПАМ'ЯТКИ ДСНС

 

 

 
Новини
26.03.2018 13:00

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування.


      У Львові впродовж 22-23 березня тривав VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Під час форуму відбулось безліч дискусій з ключовими експертами у сфері децентралізації. Після останньої панельної дискусії організатори форуму презентували резолюцію, яку було написано впродовж двох днів, включаючи думки й ідеї учасників форуму.

 

 

      Форум місцевого самоврядування - це територія для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку місцевого самоврядування за участі провідних вітчизняних та іноземних експертів, міських голів та народних депутатів.
      Учасники форуму дискутуватимуть про:

  • Місцеве самоврядування для зміцнення України: реалії та можливості
  • Практики управління фінансами для розвитку міст
  • Агломерації як території розвитку
  • Спроможні громади та потенціал мешканців до громадотворення.
  • Стратегії для великих та малих міст, об'єднаних громад: чи можливий прорив

      Учасниками форуму є українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, представники ініціативних громадських організацій та аналітичних центрів, Верховної Ради, Адміністрації Президента, Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Асоціації малих міст України.
Детальніше http://selfgovernance.org.ua

      Під час Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування  учасники обмінювалися досвідом та дискутували про актуальні проблеми і перспективи місцевого самоврядування. Крім того, учасники говорили про місцеве самоврядування як основу для зміцнення України: реалії та можливості. Адже, за переконанням спікерів, країна не може повноцінно розвиватися без організації громад – місцевого самоврядування, яке реально втягує людей до участі в розвитку своєї країни. У дискусії взяв участь також мер Львова Андрій Садовий.
      В даному заході брала участь заступник голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Мураховська Інга, яка також зауважила що запровадження реформ стане ще одним викликом для місцевої влади в наступні роки, адже успішна реалізація цих реформ залежить від здатності органів місцевого самоврядування бути ефективним управлінцем у своїй громаді.

 

 

 

Версія для друку