ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.04.2019

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У четвер, 11 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян.

До голови адміністрації Центрального району звернулися жителі переважно з проблемними питаннями зі сфери житлово-комунального господарства: підрізка дерев, здійснення ремонту внутрішньоквартального проїзду, благоустрій зелених зон, ремонт майданчиків для сміттєвих контейнерів.

До Олександра Берези також звернулася жителька будинку на вулиці Шнеєрсона, яка поскаржилася на аварійність даху, який у разі погіршення погодних умов, щоразу потребує негайного втручання для ремонту. Також, до голови Центральної адміністрації звернувся голова ОСББ та поділилився планами щодо облаштування та здійснення благоустрою прилеглої території біля їх будинку на вулиці Чкалова, 110, з метою забезпечення належного санітарного стану. Ще одна жителька Центрального району звернулася із проханням провести капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду на вулиці Чкалова, 96.

Голова адміністрації Центрального району надав доручення профільним заступникам щодо детального розгляду порушених проблем, в межах компетенції, для їх подальшого вирішення.