ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.12.2018 10:00

Робота адміністрації Центрального району в грудні 2018 року

Грудень, як завжди, насичений новорічними святами та заходами. Напередодні новорічних свят в Центральному районі відбулися концерти до Дня Святого Миколая, урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, робочі наради та звіти.  

В перші дні грудня Центральний район боровся із сніжною негодою. Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та працівники відділів та секторів особисто супроводжували снігоприбиральну техніку в мікрорайонах, що стосується центру міста та прибирання базувалося на принципові – забезпечити проїзду до об’єктів соціального значення в першу чергу.

Також, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза на початку грудня разом із регіональним директором мережі АТБ Юрієм Шикером відкрили реконструйовану будівлю супермаркету АТБ на вулиці 3-я Слобідська, в якій власне знаходяться супермаркет та магазин побутової техніки. Варто відзначити, що реконструкція тривала більш ніж півроку. Усі роботи виконані за рахунок власних коштів мережі супермаркетів АТБ в Україні. 

Не минуло адміністрацію і святкування Дня місцевого самоврядування. Олександр Береза нагородив працівників самоуправління та підприємств району грамотами та подяками за сумлінну плідну працю, професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування. За його словами, завдяки відданому та відповідальному ставленню до роботи з боку працівників адміністрації ми маємо міцний та згуртований колектив.

Ще в грудні Олександр Береза перевірив хід виконання робіт щодо реалізації проекту Громадського бюджету облаштування Розумної зупинки та Літературного скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінська.

- Маємо надію, що реалізація проекту Громадського бюджету щодо облаштування Розумної зупинки та благоустрою Літературного скверу дозволить забезпечити жителів міста публічним простором для проведення вільного часу, дозвілля чи цікавих заходів. Я впевнений, що разом із цим у жителів Миколаєва з’явиться інтерес та бажання відвідати міську бібліотеку і стати постійним читачем, - зазначив Олександр Береза.

Народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснили інспекційну перевірку відремонтованих об’єктів за кошти із субвенції народного депутата та міського бюджету в мікрорайонах Ракетне урочище, Тернівка, Варварівка, Матвіївка та Соляні.

А ще, у 2019 році в мікрорайоні Варварівка планують почати будівельні роботи сучасного футбольного поля за ініціативою народного депутата Олександра Жолобецького, який включив місцевий стадіон до Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, яка передбачає фінансування 50/50 із державного та місцевого бюджетів.

13 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийоми громадян. Після спілкування із мешканцями надав доручення профільним заступникам звернутися до компетентних органів аби знайти спільне вирішення питань із якими звернулися жителі району. Відпрацювання звернень громадян Олександр Береза тримає на особистому контролі.

Особливо приємною подією стало відкриття відремонтованого дитячого майданчика на вулиці Колодязна, 35. Роботи щодо облаштування та благоустрою ігрового майданчика тривали більше року, але результат того вартий.

За словами народного депутата Олександра Жолобецького, подібні проекти будуть втілювати в життя й надалі, вже наступного року планується продовжити реалізовувати проект на території всього Центрального району.

Також, за зверненням місцевого жителям щодо ідеї благоустрою скверу «Горобинний» на проспекті Центральний, 179 Олександр Береза провів виїзну нараду, на якій були присутніми профільний заступник та професійний проектант.

Не оминув Центральний район і День Святого Миколая. 19 грудня в мікрорайоні Матвіївка в бібліотеці-філіалі №21 відбувся урочистий захід до Дня Святого Миколая із учнями 2-го класу ЗОШ №24, які активно декламували вірші, танцювали ритмічні танці та отримували солодкі призи і подарунки.

За цікаве свято та активність школярів, за творчість та креативність у організації дозвілля голова адміністрації Центрального району Олександр Береза вручив малечі подарунки від Святого Миколая, на які вони так чекали.

Святковий концерт до Дня Святого Миколая відбувся і у Палаці творчості учнів. Відкривав свято Олександр Береза, який привітав гостей зі святом та побажав кожному покровительства, прихильності та захисту Святого Миколая.

Це далеко не всі свята та наради, які відбулися в адміністрації Центрального району, проте напередодні новорічних свят, хочеться поздоровити усіх та побажати міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та підтримки!