ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.12.2018 15:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району передала матері 7 дітей іграшки та одяг від небайдужих миколаївців

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району на постійній основі проводяться благодійні акції щодо допомоги дітям, які цього потребують, до яких мають змогу долучитися усі небайдужі до дитячих доль громадяни.

Завдяки допомозі та підтримці небайдужих людей, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах мають надію на здійснення своїх мрій у вигляді іграшки чи одягу, або й навіть простої уваги та турботи.

В грудні цього року працівники Служби у справах дітей передали багатодітній матері, яка виховує 7 діток, гуманітарну допомогу у вигляді дитячих іграшок, одягу та взуття від миколаївців, які поділилися своїми речами.

З метою виховання відповідальності, самостійності, небайдужості та співчуття у дітей службою у справах дітей проводяться різного роду благодійні акції та заходи щодо їх популяризації. Адже, особливу значущість для формування у дітей ціннісних орієнтирів мають благодійні проекти соціального спрямування.

Шановні жителі Центрального району! Кожен із вас може долучитися до благодійної акції та поділитися такими необхідними та бажаними речами для когось!

Довідки за тел.: 37-56-98, 37-56-69 або 37-56-74.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району