ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.12.2018 14:25

В Центральному районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 зареєстровано 87 пожеж, які завдали збитків на 1,5 млн

За статистичними даними в Центральному районі м. Миколаїв за період осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. зареєстровано 87 пожеж (2016-2017 рр. – 93). Пожежами завдано збитків на суму близько 1,5 млн. грн., (2016-2017рр. – 1,8 млн. грн.).

Про це стало відомо в ході засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій адміністрації Центрального району в четвер, 20 грудня.

Засідання комісії відбулося під головуванням голови адміністрації Центрального району Олександра Берези.

В ході комісії відповідальна особа відзвітувала про роботу щодо забезпечення пожежної безпеки в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період 2018 року.

З початком осінньо-зимового періоду ситуація із пожежами значно ускладняється. В значній мірі цьому сприяють погодні умови. Разом із тим, фактор людської діяльності, насамперед, по дотриманню вимог пожежної безпеки залишається головним. Досвід минулих років показує, що недбале ставлення до заходів безпеки призводить до пожеж та надзвичайних подій, завдає значних матеріальних збитків. 

На території Центрального району м. Миколаїв за поточний період виникло 264 пожежі (аналогічний період минулого року – 269, на яких загинуло – 3 особи (2017 р. – 3 особи). 

Особливу стурбованість викликає загострення обстановки з пожежами в житловому секторі, частка яких за період осінньо-зимового періоду складає близько 60% всіх пожеж на території району. 

Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання, порушення правил експлуатації пічного опалення та дитячі пустощі з вогнем.

З проведеного аналізу встановлено, що значну кількість загиблих складають люди похилого віку та особи що зловживають спиртними напоями, без постійного місця проживання, тимчасово не працюючі, так звані особи «групи ризику». Тому саме зараз, ще більш актуальним стає питання проведення агітаційно-масових заходів із залученням фахівців інших відомств, які безпосередньо працюють за місцем їх проживання, а саме: служб соціального захисту населення, центру зайнятості, представників національної поліції, енергонагляду, житлово-комунальних підприємств, навчально-виховних закладів та охорони здоров’я.

Щомісяця відділом інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС України у Миколаївській області та Центральним РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області (далі – Центральний РВ) проводяться рейдові заходи у житловому секторі області із залученням представників органів соціального захисту, комунальних служб тощо.

Розроблені нові види наочної агітації, інформаційно-роз’яснювальн і листівки, які розповсюджуються під час масових заходів. 

Нагадаємо, що у четвер, 20 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було обговорено готовність району до осінньо-зимового періоду 2018-2019. важливими питаннями для обговорення стали дотримання Правил пожежної безпеки та готовність до боротьби зі сніжною негодою.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза чітко наголосив на важливості злагодженої та оперативної роботи установ, організаці, підприємств із адміністрацією району в процесі ліквідації наслідків негоди в зимовий період 2018-2019.