ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.12.2018 16:35

Члени спостережної комісії при адміністрації Центрального району в День Святого Миколая з подарунками відвідали неповнолітніх правопорушникі в СІЗО

У середу, 19 грудня 2018 року, в День Святого Миколая, члени спостережної комісії при адміністрації Центрального району відвідали ДУ «Миколаївський слідчій ізолятор», де утримаються під вартою 3 неповнолітніх правопорушників.

Зі словами привітання та побажання скорішого становлення на шлях виправлення до них звернулися голова спостережної комісії при адміністрації Центрального району, заступник голови адміністрації Центрального району Шкуренко Г.Ф. та заступник голови спостережної комісії при адміністрації Центрального району Красіліч В.І.

Усі неповнолітні зараховані та продовжують навчання у вечірньої школи №1, мають можливість отримувати навики роботи на комп’ютері, користуватися спортивною кімнатою та бібліотекою.

В цілому адміністрація СІЗО створила належні умови для їх утримання. В ході спілкування скарг та прохань до членів спостережної комісії не надходило.

На завершення зустрічі кожен з неповнолітніх отримав від Святого Миколая солодкі подарунки та канцелярські вироби.