ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.12.2018 15:10

Головне завдання – забезпечити життєдіяльність важливих об’єктів соціального значення в зимовий період: Олександр Береза провів засідання комісії з питань НС в Центральному районі

Сьогодні, 20 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій адміністрації Центрального району.

На засіданні комісії були присутніми заступники голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов та Геннадій Шкуренко, начальник управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Олександр Пилипенко, завідувач сектору з питань НС та ЦЗН в Центральному районі Андрій Чернявський, головний інспектор Центрального РВ у м.Миколаєві ГУ ДСНС в Миколаївській області Євген Скумбрій та запрошені керівники установ, підприємств та організацій.

В ході комісії кожна закріплена відповідальна особа відзвітувала про роботу, яка була виконана в профільному напрямі:

1. Про заходи щодо підготовки підприємств, установ, організацій Центрального району до роботи в осінньо-зимовий період.
2. Про стан виконання заходів щодо технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.
3. Про забезпечення пожежної безпеки в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період 2018 року.
4. Про стан пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.
5. Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період.
6. Про стан готовності сил та засобів до дій в складних погодних умовах зимового періоду.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза чітко наголосив на важливості злагодженої та оперативної роботи установ, організаці, підприємств із адміністрацією району в процесі ліквідації наслідків негоди в зимовий період 2018-2019.

- Наголошую, що при погіршенні погодних умов в зимовий період головне завдання для нас – забезпечити життєдіяльність важливих об’єктів соціального значення школи, дитячі садки, лікарні та ін. Під час оперативних дій щодо розчищення території району від снігових заметів важливо злагоджено взаємодіяти та співпрацювати. Нагадую кожному із присутніх про те, що саме в подібних екстренних ситуаціях ви маєте можливість зателефонувати в адміністрацію Центрального району де відповідальна людини оперативно прийме заявку та передасть для відпрацювання, - сказав Олександр Береза.

Також, Олександр Береза звернув особливу увагу на оновлення переліку першочергових об’єктів, аби при різкій зміні погодних умов снігоприбиральна техніка працювала злагоджено та послідовно.

- Користуючись нагодою, висловлюю подяку аварійно-рятувальному загону ГУ ДСНС за швидку допомогу та оперативну реакцію під час сніжного замету на початку грудня, які професійно витягли снігоприбиральний транспорт із кювету в мікрорайоні Матвіївка. Завдяки вашій допомозі, розчищення території району продовжилося без затримки, - зазначив Олександр Береза.

В результаті засідання було вирішено покласти контроль за виконанням протокольних рішень на секретаря комісії ТЕБ та НС і доручити інформувати про виконання рішень комісії на черговому засіданні.