ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.12.2018 14:55

Нехай в кожній родині панує мир, злагода та любов: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав дітей із Днем Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у Центральному районі Миколаєва традиційно відбувся святковий концерт у Палаці творчості учнів до Дня Святого Миколая.

Відкривав урочистий захід голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, який привітав гостей зі святом та побажав кожному покровительства, прихильності та захисту Святого Миколая.

- Вітаю усіх із Днем Святого Миколая! Бажаю кожній дитині відчувати турботу та захищеність з боку родини, а дорослим – навчитися довіряти дітям, відкритися для добра та повірити в чарівні сили Святого Миколая! Нехай в кожній родині панує мир, злагода та любов, а Боже благословення тільки згуртовує та об’єднує людей для добрих намірів, - сказав Олександр Береза.

Для присутніх школярів та гостей показові творчі номери демонстрували вихованці Палацу творчості, талановиті та креативні. Українські народні танці, чуттєві вірші та вокальні номери з інтерпретаціями популярних сучасних пісень. Від адміністрації Центрального району дітям воїнів АТО вручили солодкі подарунки.

З давніх давен, як розповідає історія, Святий Миколай виступає, як символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу.

Проте одному встигнути скрізь не легко, і йому допомагають добрі ангели. Де біда або стихія — там звучить молитва до Миколи-чудотворця. Він допоможе в скрутну хвилину, дасть раду і розраду. Але не можна ображатися, якщо допомога не приходить швидко. Адже Микола на небі не сидить, а на землі добрі справи робить...