ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.12.2018 14:10

ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області та ГФ "Сокіл" при адміністрації Центрального району підвели підсумки співпраці за 2018 рік

Центральним районним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено чергову робочу зустріч із Формуванням з охорони громадського порядку «Сокіл» при адміністрації Центрального району м. Миколаєва та членами спостережної комісії при адміністрації Центрального району міста, щодо підведення підсумків співпраці за 2018 рік.

Завдяки тісній взаємодії служби пробації і членів громадського формування, було надано допомогу у соціальній адаптації багатьом суб’єктам пробації.

Так, на початку літа було прийнято участь у відкритті Національної фотовиставки «Пробація. Можливості до змін», яка проходила у місті Луцьку, завдяки прикладу перевиховання суб’єкта пробації.

Також, проведено роботу, щодо налагодження стосунків у сім’ї суб’єктів пробації та з оточуючими, змотивовано до зміни способу життя та прокримінального мислення.

Закріпленням результатів співпраці стало складання плану роботи на наступний рік, обговорення питань, щодо вирішення першочергових потреб суб’єктів пробації за місцем проживання, щодо проведення соціально-виховної роботи, щодо можливих заходів направлених на попередження ведення антисоціального способу життя, налагодження взаємовідносин у сім’ях клієнтів пробації та питання Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Висловлюємо велику вдячність за спыльну плвдну дыяльнысть керівнику ГФ «Сокіл» Валентину Красілічу та членам громадського формування.