ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.12.2018 12:40

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району святкують День Святого Миколая: Олександр Береза поздоровив дітлахів солодкими подарунками

У середу, 19 грудня, в мікрорайоні Матвіївка Центрального району в бібліотеці-філіалі №21 відбувся урочистий захід до Дня Святого Миколая із учнями 2-го класу ЗОШ №24, які активно декламували вірші, танцювали ритмічні танці та отримували солодкі призи і подарунки.

На святі був присутнім голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, який побажав школярам бути слухняними, допитливими, активними та небайдужими до знань.

- День Святого Миколая – свято, на яке із задоволенням чекають не тільки діти, але й дорослі. Сьогодні збуваються усі мрії, як символ святої віри в силу своїх бажань. Я впевнений, що увесь рік ви були чемними та вихованими, слухняними та ввічливими. Нехай Святий Миколай кожного дня захищає вас даруючи добро та благословення, - сказав Олександр Береза.

До уваги юних глядачів та гостей учні старших класів представили героїв, які супроводжують кожного із нас щодня: Лінь та Ябеда. Учні 2-го класу із захватом доводили персонажам, що чуйність та доброта – людські цінності, які виховуються в кожному із нас. Після чого, усі охочі грали в музичну гру, танцювали та декламували вірші.

За цікаве свято та активність школярів, за творчість та креативність у організації дозвілля голова адміністрації Центрального району Олександр Береза вручив малечі подарунки від Святого Миколая, на які вони так чекали.

Як відомо, напередодні свята діти пишуть листи Святому Миколаю зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. У день перед святом вони згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.