ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
18.12.2018 13:50

Благоустрій та озеленення Центрального району – в пріоритеті: Олександр Береза провів виїзну нараду щодо облаштування скверу «Горобинний»

Сьогодні, 18 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів виїзну нараду щодо обговорення реалізації ідеї жителя Миколаєва облаштувати сквер «Горобинний», розташований на проспекті Центральний, 179.

На нараді були присутніми перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов, головний інженер-проетувальник Владислав Дишловий та автор ідеї щодо благоустрою скверу «Горобиний» екс-заступник миколаївського міського голови з питань ЖКГ Володимир Новожилов.

З метою підвищення рівня комфорту городян та місцевих жителів, а також для благоустрою та організації публічного простору для проведення дозвілля Володимир Новожилов розповів про реалізацію ідеї на прикладі скверу «Горобинний».

В ході наради обговорили детальний план, який включає в себе ряд предметів, об’єктів та зелених насаджень, візуалізацію якого створить проектант, аби прорахувати кошторисну вартість проекту в цілому.

Обговорили усі тонкощі запропонованого проекту: викладання тротуарів будівельною плиткою, утримання зелених насаджень, які на сьогодні знаходяться на території скверу, встановлення креативних лавок, створення громадського простору для особистого дозвілля, встановлення вуличного освітлення та ін.

Голова адміністрації Центрального району зазначив, що важливо врахувати усі тонкощі робіт, які виконуватимуться поетапно, аби контролювати хід їх виконання.

- Благоустрій та озеленення міста – в пріоритеті в міського голови на 2019 рік зважаючи на святкування ювілейної дати з дня заснування Миколаєва. Адміністрація повністю підтримує ідеї та прагнення городян створити сучасні комфортні умови європейського зразку у себе вдома та усіма силами сприяє їх реалізації. Щодо благоустрою скверу «Горобинного» - впевнений, що професійний досвід автора допоможе нам швидко та якісно досягти бажаного результату, - сказав Олександр Береза.