ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
18.12.2018 10:05

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розповів про закінчення соціального проекту компанії, яка утримувала дитячий майданчик на Набережній: необхідно вирішити, хто буде займатися обслуговуванням надалі

Компанія, яка займалася обслуговуванням території дитячого майданчика на вулиці Набережна в Центральному районі Миколаєва припинить свою роботу з нового року, наразі треба вирішити питання щодо того, хто буде утримувати та обслуговувати ігровий майданчик.

Про це повідомив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза в ході апаратної наради у понеділок, 17 грудня.

- До адміністрації Центрального району надійшло звернення від компанії, яка займалася обслуговуванням території дитячого майданчика на вулиці Набережній. Нам повідомляють про те, що вже із нового року не будуть продовжувати виконувати дану функцію. Наразі треба прийняти рішення, хто буде займатися обслуговуванням даної території, - сказав Олександр Береза.

За його словами, до цього дитячий майданчик силами компанії утримували в належному стані. Після закінченні дії їх соціального проекту, компанія більше не буде обслуговувати стан ігрового майданчика.

- Соціальний проект компанії закінчився, тому вони зазначили, що більше не обслуговуватимуть дану територію. Оскільки територія на якій розташований майданчик знаходиться на балансі міста, то необхідно визначитися, хто в подальшому буде займатися утриманням території ігрового майданчика: або Департамент ЖКГ, або адміністрація Центрального району, - зазначив Олександр Береза.

В свою чергу, перший заступник міського голови Володимир Криленко надав доручення адміністрації Центрального району та Департаменту ЖКГ провести робочу нараду та вирішити питання.