ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.12.2018 13:00

В Центральному районі Миколаєва напередодні Дня Святого Миколая відкрили новий облаштований дитячий майданчик на вулиці Колодязна, 35

Сьогодні, 16 грудня, в Центральному районі Миколаєва відкрили відремонтований дитячий майданчик на вулиці Колодязна, 35. Роботи щодо облаштування та благоустрою ігрового майданчика тривали більше року, але результат того вартий.

А тим часом, малі бешкетники вже радо гралися на новому облаштованому дитячому ігровому майданчику. Дітей розважали улюблені та давно знайомі герої мультфільмів, які гамірно та весело наздоганяли малечу різнокольоровими сніжками, дарували повітряні кульки та шукали ерудованих школярів аби розгадати загадки.

На урочистому відкритті були присутніми народний депутат Олександр Жолобецький, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олег Солтис, купа малечі та їх родини, які й самі нетерпляче чекали свята.

- Сьогодні ми відкриваємо 16-тий за рахунком великий дитячий ігровий майданчик, який призначений для проведення дозвілля не тільки дітей, але й дорослих. На даний дитячий майданчик було виділено 500 тисяч гривень субвенції із державного бюджету для соціально-економічного розвитку та 3% коштів від вказаної суми було виділено із міського бюджету. Ще рік тому на цьому місці були тільки старі металеві конструкції, які вже давно непридатні для проводження безпечного дозвілля малюків. Роботи щодо благоустрою дитячого майданчика були розпочаті ще в минулому році. Користуючись нагодою хочу подякувати депутатові Миколаївської міської ради Олегу Солтису та голові адміністрації Центрального району Олександру Березі, адже завдяки співпраці ми разом контролювали процес проектування, а згодом і реалізації ігрового майданчика, - розповів Олександр Жолобецький.

За словами народного депутата, подібні проекти будуть втілювати в життя й надалі, вже наступного року планується продовжити реалізовувати проект на території всього Центрального району.

- Разом із головою адміністрації та депутатом від округу ми проводимо нараду аби проаналізувати усі звернення громадян щодо облаштування дитячого майданчика та вказаного ними місця. В першу чергу ми прислухуємося до думки жителів, адже всі роботи виконуватимуться для їх комфорту та затишку, - додав народний депутат Олександр Жолобецький.

В свою чергу голова адміністрації Центрального району Олександр Береза зазначив, що результат облаштування дитячого ігрового майданчику – це результат спільної діяльності народного депутата та депутата міськради. Загалом, дякуючи взаєморозумінні між представниками влади в роботі, будуть позитивні досягнення і у вирішення не тільки важливих регіональних питань, але питань державного рівня.

- В цілому реалізація даного проекту щодо благоустрою та облаштування дитячих майданчиків зайняла 2 роки. В минулому році на даному об’єкті ми виконали роботи щодо благоустрою, також було викладено будівельною плиткою тротуарні доріжки та приведено до ладу парапети на дитячому майданчику, - поділився Олександр Береза.

Закінчилося відкриття – подарунками. Народний депутат Олександр Жолобецький розповів, що Святий Миколай передав дітлахам солодкі подарунки та вітання із наступаючими святами, та побажав аби дитячий майданчик завжди був наповнений сміхом та веселощами, розвагами та іграми!