ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
15.12.2018 15:00

Народний депутат Олександр Жолобецький продовжує ряд зустрічей в Центральному районі: цього разу спілкувався із жителями будинків на Чкалова, 62 та Нікольській, 17

Цього тижня в Центральному районі Миколаєва відбулося ряд зустрічей народного депутата Олександра Жолобецького із місцевими жителями з метою обговорити проблемні питання та проінспектувати роботи щодо встановлення нових вікон в під’їздах, перевірити якість виконаних робіт асфальтування внутрішньоквартальних проїздів та інше.

На зустріч був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, адже завдяки плідній співпраці вдалося виконати роботи щодо капремонту внутрішньоквартального проїзду.

Зустріч із жителями будинків на вулиці Чкалова, 62 виявилася насиченою та продуктивною. Мешканці із захватом висловили подяку Олександру Жолобецького за пророблену роботу для їх двору – асфальтування внутрішньоквартального проїзду, від якого за багато років залишилася тільки назва, попередньо відзначивши, що не вірили в такий результат.

В ході спілкування представники будинків подякували й за можливість замінити вікна в під’їздах на нові та сучасні, що забезпечить тепло та затишок.

Відзначимо, що минулої зустрічі із жителями за даною адресою було обговорено можливість відремонтувати каналізацію будинків та здійснення ремонту кімнати в під’їзді, яка відведена для зберігання дитячих колясок.

Олександр Жолобецький розповів, що вже на даний час маємо підписану постанову Кабінету Міністрів про виділення по 170 тисяч гривень субвенції із державного бюджету на ремонт каналізації в будинках №60 і №62 на вулиці Чкалова, 62.

Народний депутат додав, що пам’ятає про усі проблеми своїх виборців, просто для їх вирішення потрібен час та сили, Олександр Жолобецький запевнив, що поступово всі проблеми будуть вирішені.

Приємною виявилася зустріч і з жителями будинків на вулиці Нікольська, 17, які віддячили народному депутатові подарунком у вигляді короваю, адже не очікували на швидкий результат та його якість.

Відзначимо, що в рамках проекту «Підвищення рівня комфортності та безпечності проживання» в будинках на вулиці Нікольська, 17 були виконані ремонтні роботи в під’їздах за рахунок субвенції, яку із держаного бюджету залучив Олександр Жолобецький. Виконаною роботою мешканці дуже задоволені. Але є ще багато проблем, які потребують вирішення: ремонт дитячого майданчика, асфальтування внутрішньоквартального проїзду, ремонт теплотраси та каналізацї.

Нагадаємо, що цього тижня Олександр Жолобецький заїздив поспілкуватися із жителями будинків на проспекті Героїв України, 79.

Також, народний депутат не забув і про жителів Матвіївки із якими зустрівся в п’ятницю, 14 грудня. В ході спілкування із жителями мікрорайону було обговорено багато питань від будівництва нової лікарні, яке планується розпочати в 2019 році, до закупівлі комунального транспорту.