ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
15.12.2018 09:30

В Центральному районі народний депутат Олександр Жолобецький та міський голова Олександр Сєнкевич зустрілися із жителями Матвіївки: обговорили актуальні проблеми сфери ЖКГ

У п’ятницю, 14 грудня, в будинку культури мікрорайону Матвіївка в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького та мера Миколаєва Олександра Сєнкевича із місцевими жителями.

На зустрічі були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз.

Відзначимо, що завдяки зусиллям народного депутата Олександра Жолобецького в 2017 році тільки на мікрорайон Матвіївка були залучено близько 3 млн гривень субвенції із державного бюджету на капітальний ремонт доріг.

В ході спілкування із жителями мікрорайону було обговорено багато питань від будівництва нової лікарні, яке планується розпочати в 2019 році, до закупівлі комунального транспорту.

Зазначимо, що завдяки залученим коштам із держбюджету Олександром Жолобецьким вдалося здійснити капітальний ремонт асфальтного покриття вулиць, встановити нові вікна в під’їздах багатоквартирних будинків, реконструювати меморіальний комплекс «Алея Слави» та ще багато чого корисного на благо громадян.

Завершилася зустріч на позитивній ноті: Олександр Жолобецький нагородив Почесною грамотою Верховної ради "За особливі заслуги перед українським народом" голову ветеранської організації Іван Іванович Куцу та Почесною грамотою Верховної ради та нагрудним знаком "За заслуги перед містом Миколаєвом" депутата міськради Сергія Васильовича Мотуза.