ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2018 12:20

Проект адміністрації Центрального району #СоціальноНебайдужі

Ідеолог ініціативної групи, яка розфарбувала зупинки в Тернівці, розповіла про плани роботи в соціальній сфері життя мікрорайону та поділилася ідеями: Олена Малінчик. ЧАСТИНА 2

Творчість та небайдужість - як геніальна складова свідомості людини зароджена позитивним мисленням на досягання результату в процесі власної діяльності. Безлічі можливостей подаровані прогресивними та вільними ідеями успішних та реалізованих особистостей. В сучасному світі навіть благодійність вже сприймається як щось "належне" та "звичайне", адже має місце в житті кожного з нас.

Сьогодні прожовжуємо ділитися історією людини, яка безкорисливо витрачає вільний час аби створити затишок та креативний публічний простір для своїх земляків - жителів Тернівки, - Олена Малінчик.

Олена Малінчик працює в місцевій школі мікрорайону Тернівка. Дівчина має хист до малювання, адже художнє ремесло проходить повз її життя. Як вже зрозуміло вільний час теж присвячує роботі, але творчій.

- Все началось с того, что этим летом мы с моей знакомой художницей Ириной Наконечной решили разукрасить забор, которым ограждено предприятие, которое занимается сбором вторсырья, в стиле популяризации сортирования собственных отходов. Основной посыл рисунка – мы хотим жить в чистом городе! В воспитательных целях мы привлекли школьников, их родителей и детей, которые посещают кружок по рисованию Елены Наконечной при ДК «София» в Терновке. Этим делом мы хотели бы донести людям, что принося свое вторсырье, деньги, которые они платят за это, мы сможем использовать для покупки краски и всех остальных необходимых для работы материалов, то есть отмечу, что руководство предприятия пошло нам на встречу и поддержало нашу цель и стремление, - розповіла Олена Малінчик.

За словами Олени, так і з’явилася ідея спочатку «зайнятися» зупинками громадського транспорту в мікрорайоні, а вже згодом і всією Тернівкою. Також, дівчина відзначила, що на даний час разом зі своїми друзями та креативною командою мрією про створення парку для відпочинку та проведення дозвілля в мікрорайоні Тернівка.

- У меня есть благородная мечта – создать парк в микрорайоне Терновка, который сможет своими удобствами и практичностью объединить всех жителей и станет точкой сборов на любого рода мероприятиях, которые там бы смогли проводить. Мы с членами инициативной группы уже присмотрели место для этого, но проблема в том, что там нет воды, а без этого мы не сможем даже деревья высадить, не говоря о клумбах с цветами, - зазначила Олена.

За словами Олени, ініціативна група разом із небайдужими місцевими жителями часто проводять суботники на території футбольного та дитячого майданчиків в Тернівці, де цієї осені власними силами місцеві жителі висадили 20 садженців.

- Еще очень хочу отметить, что терновские подростки, которые часто играют на футбольном поле, самостоятельно покрасили и восстановили лавочки, убрали территорию и установили урны, - із гордістю зазначила Олена Малінчик.

Нагадаємо, що голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив Алісу Грабко та Олену Малінчик, а також усіх представників ініціативної групи грамотами за здійснення роботи по благоустрою зупинок громадського транспорту у мкр. Тернівка та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

В свою чергу, Олександр Береза зазначив, що соціально відповідальні жителі на власному прикладі творять доброчинні справи, показуючи важливість європейського сприйняття та розуміння важливих проблем.

Проект #СоціальноНебайдужі створено аби знайомити миколаївців із тими, хто прагне знайти однодумців та прихильників!

Закликаємо і вас бути #СоціальноНебайдужі