ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2018 16:00

В Центральному районі народний депутат Олександр Жолобецький інспектує виконані роботи за кошти субвенції виділеної із держбюджету

Сьогодні, 13 грудня, в Центральному районі Миколаєва відбулася зустріч народного депутат Олександра Жолобецького із жителями будинків № 77 А, 75 А і Б, 79, 79 А і Б, 81,71, 87 і 87 Б, що розташовані на проспекті Героїв України. На зустріч був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Під час спілкування місцеві жителі подякували Олександру Жолобецькому за встановлення нових вікон в під’їздах їх будинку, що забезпечило тепло та чистоту на сходових майданчиках та комфорт кожного жителя.

Нагадаємо, що вікна були встановлені за рахунок субвенції народного депутата Олександра Жолобецького отриманої із державного бюджету, яка надається для соціально-економічного розвитку громадян.

Але є й неприємні моменти - представниця мешканців будинку поскаржилися народному депутатові на повну відсутність освітлення в їхньому дворі. В свою чергу, Олександр Жолобецький та Олександр Береза пообіцяли взяти питання на контроль та прикласти зусилля для його якнайскорішого вирішення.