ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2018 12:45

В Центральному районі розпочався конкурс художньої самодіяльності «Призи Святого Миколая» серед школярів

В середу, 12 грудня, в Міському будинку учителя та в Міському палаці творчості розпочався конкурс художньої самодіяльності «Призи святого Миколая» серед дітей та підлітків шкільного віку з метою розширення культурного та творчого потенціалу, розкриття творчих здібностей та талантів дітей та підлітку.

Відзначимо, що на виконання п.4.2 міської комплексної програми «Молодь» на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 05.04.16 №4/12, керуючись п.3.5.2 Положення про адміністрацію Центрального району Миколаївської міської ради від 23.02.17 №16/32, з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді затверджено Положення про проведення конкурсу художньої самодіяльності «Призи Святого Миколая» серед дітей та підлітків шкільного віку.

Учні ЗОШ №53, №7 та №15 взяли участь в конкурсі презентувавши свої художні номери в номінаціях: вокал, хорові співи, народний танець, естрадний танець.

Учасники конкурсу художньої самодіяльності вражали та дивували гостей демонструючи власні номери наповнені креативом та цікавими ідеями. Усі присутні зустрічали учасників бурхливими оплесками. Переможці та учасники конкурсу нагороджуються дипломами та солодкими подарунками.

 

Відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району