ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2018 11:25

В Центральному районі народний депутат та голова адміністрації проінспектували якість капремонту на Нікольській, 18

Народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснили інспекційну перевірку об’єктів, роботи на яких виконувалися в 2018 році за кошти державного та місцевого бюджетів. Ремонт асфальтного покриття по вулиці Нікольська, 18 був виконаний в короткий термін: самі місцеві мешканці залишилися задоволеними, адже протягом декількох останніх років по вулиці за вказаною адресою були тільки залишки асфальту та нескінченні ями.

- На ремонт асфальтного покриття по вулиці Нікольська, 18 було витрачено 1млн 400 грн. Якість виконаних робіт мені подобається. Поспілкувався із місцевими жителями – вони задоволені, як виконаними роботами, так і тим, що в їхньому дворі нарешті створили комфортні умови, - сказав Олександр Жолобецький.

Так, голова адміністрації Центрального району розповів, що роботи на даному об’єкті виконувалися за чисельними зверненнями жителів та в короткий термін.

- В короткий термін було виконана проектна документація, яка пройшла державну експертизу і за сприятливих погодних умов підрядна організація почала виконувати ремонті роботи. Тепер ми маємо якісне асфальтне покриття, тротуарні доріжки та місця для паркування автомобілів, результат є – і це головне, - зазначив Олександр Береза.

Олександр Береза зазначив, якщо узагальнювати роботу адміністрації, то завдяки реформі децентралізації в Україні, передача повноважень та фінансів від державної влади до органів місцевого самоврядування – дала змогу швидше реагувати на проблемні питання та відпрацьовувати звернення громадян. А також, розставляти пріоритери при розподілі коштів.