ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.12.2018 11:40

Інспекційна перевірка відремонтованих об’єктів у мікрорайоні Варварівка Центрального району: Олександр Жолобецький та Олександр Береза розповіли про плани на 2019 рік

У вівторок, 11 грудня, народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провели інспекційну поїздку за рядом об’єктів, які були відремонтовані у 2018 році за рахунок державного та міського бюджетів у мікрорайоні Варварівка: вулиця Рекордна, провулок 2-й Північний та вулиця Травнева і це далеко не повний перелік.

Почали інспекційну перевірку із вулиці Рекордна, яка була непроїзною та непрохідною. Тому не дивно, що від жителів було багато звернень та листів на ім’я народного депутата Олександра Жолобецького та на адресу Миколаївської міської ради.

- Свого часу вулиця Рекордна у Варварівці була просто непрохідною. Після того, як її відремонтували ми маємо результат і показовий приклад, коли голова адміністрації Центрального району Олександр Береза прислухався до народного депутата та депутатів міської ради і спільними зусиллями об’єкт відремонтовано. Я вдячний, як Олександру Березі, так і депутату Миколаївської міськради Олександру Бернацькому, адже аби відремонтувати вулицю Рекордну треба було пройти бюджетну комісію міськради. Для капремонту Рекордної було витрачено 2 млн 624 тисячі гривень. Взагалі у Варварівці треба ще багато чого зробити, але спільними зусиллями ми маємо результат нашої роботи. Жителі вулиці задоволені виконаними роботами, адже тепер мають можливість комфортно та безпечно пересуватися, - сказав Олександр Жолобецький.

Провулок 2 Північний у мікрорайоні Варварівка сьогодні має якісно відремонтоване асфальтне покриття, бордюри, хоча ще деякий час тому був непрохідним та проблемним для місцевих жителів.

- Коли ми вперше привезли на провулок 2-й Північний проектувальників аби зняти розміри та прорахувати вартість об’єкту, то ми не змогли навіть проїхати автомобілем. До ремонту асфальтного покриття провулок був непроїзний, за несприятливих погодних умов в ньому постійно збиралася вода. Як результат витрачених бюджетних коштів ми маємо комфортні та сприятливі для пересування умови для жителів. Саме завдяки тому, що в нашій країні запущена реформа децентралізації ми знаходимо правильне застосування фінансових коштів та їх розподіл на ремонт об’єктів, які цього потребують давно і негайно, а це дає людям змогу відчути, що ми йдемо в правильному напрямі, - зазначив Олександр Береза.

Народний депутат Олександр Жолобецький відзначив, що були сумніви щодо того, чи ремонтувати вулицю Травневу в цьому році. За його словами, разом із головою адміністрації Центрального району Олександром Березою та депутатом міськради Олександром Бернацьким було проведено робочу нараду із підрядною організацією, аби наголосити на важливості завершення виконання капремонту асфальтного покриття в короткі терміни.

- В 2018 році вулиця Травнева остання на якій були виконані ремонтні роботи, завдяки перерозподілу додаткових бюджетних коштів. Виконання капремонту асфальтного покриття на вулиці Травнева трішки затрималося в мірі певних нюансів в роботі бюджетної сесії міськради. Вулиця Травнева має важливе соціальне значення для жителів Варварівки, адже веде до кладовища. Але є ще одна вулиця, яка веде до кладовище – Ізмайловська, і ми запланували її відремонтувати вже наступного роки аби замкнути разом із Травневою, адже щороку на поминальні дні сюди приїздять багато людей, - відмітив Олександр Береза.

В цілому, Олександр Жолобецький та Олександр Береза залишилися задоволені виконаними роботами. Варто відзначити, що під час інспекційної поїздки в ході огляду об’єктів долучалися і місцеві мешканці, які особисто дякували за створення належних умов для їх життя.