ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.12.2018 15:45

В Центральному районі в 2019 році для жителів Варварівки планують збудувати сучасне футбольне поле

У 2019 році в мікрорайоні Варварівка Центрального району планують почати будівельні роботи сучасного футбольного поля за Державною цільовою соціальною програмою розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, яка передбачає фінансування 50/50 із державного та місцевого бюджетів. Фінансові кошти у сумі 750 тисяч гривень із держбюджету виділив народний депутат Олександр Жолобецький.

Про це повідомили народний депутат Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального районут Олександр Береза під час інспекційної поїздки по ряду об'єктам виконаних в 2018 році за рахунок державного та місцевого бюджетів.

- Ми плануємо подарувати стадіону друге життя, тобто подбати про його осучаснення та належні умови для тренувань. Мною було виділено 750 тисяч гривень із державного бюджету згідно із державною програмою, яка передбачає фінансування державного та місцевого бюджету 50/50 для будівництва спортивних об’єктів. Що стосується місцевого бюджету, то міська рада готова виділити 750 тисяч гривень аби побудувати у Варварівці сучасне футбольне поле. Наразі чекаємо від Миколаївської міської ради на ще одне рішення, яке буде винесене на сесію щодо затвердження проекту землеустрою. Також, хочу подякувати депутату Миколаївської міської ради Олександру Бернадському та директору ДЮСШ №3 Сергію Жайворонку, які всебічно підтримують реалізацію проекту будівництва сучасного футбольного поля. Зазначу, що завдяки старанням Олександра Бернадського, на сьогодні маємо ще проект щодо встановлення нової трибуни, який зараз знаходиться на експертизі. Я впевнений, що новий та сучасний стадіон стане місцем відпочинку жителів мікрорайону і не тільки та проведення спортивних змагань, - розповів Олександр Жолобецький.

За словами народного депутата будівельні роботи почнуться в 2019 році щойно дозволять погодні умови.

- Роботи будуть початі у 2019 році щойно дозволять погодні умови. Буквально на минулому пленарному тижні депутати Верховної ради проголосували за те, щоб дані кошти були перехідні, а це в свою чергу дозволить виконати роботи якісно, адже часу буде більше, - відмітив Олександр Жолобецький.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза акцентував увагу на тому, що всебічна підтримка спорту та його розвитку стане основою успішного фізично вихованого покоління.

- Нове, якісне та сучасне футбольне поле дуже важливе для жителів мікрорайону Варварівка. На сьогодні дуже важливо підтримати відродження усіх соціально важливих об’єктів, особливо, що стосується сфери спорту та його розвитку. Варто відзначити, що в теплу пору року на даному стадіоні для учнів ЗОШ №60 та ЗОШ №61 проводять уроки фізичного виховання. У Варварівці на стадіоні відбуваються усі спортивні змагання, святкові концерти та особливо День міста, святкування якого і починається із мікрорайону. Особливо радує те, що даний об’єкт отримає як нове футбольне поле, так і проведення футбольних турнірів, і ми плануємо, що це будуть команди навіть і з інших країн, - відмітив Олександр Береза.

В свою чергу, Олександр Жолобецький не зміг не згадати насичену історію стадіону.

- Я пам’ятаю, коли замість стадіону підприємці мали намір збудувати автомобільну заправку. Саме тоді, я особисто разом із жителями мікрорайону Варварівка, за що я їм ще раз дякую, відстояли стадіон. На моє ім’я від жителів Варварівки було зібрано майже 5 тисяч підписів з проханням захистити стадіон. Саме завдяки місцевим жителям, учням ЗОШ №60 на сесії ми відстояли стадіон і протягом стількох років тепер відбудуємо його разом, - зазначив народний депутат.