ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.12.2018 17:00

Олександр Жолобецький та Олександр Береза здійснили інспекційну перевірку відремонтованих об’єктів за кошти із субвенції народного депутата та міського бюджету в мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району

У понеділок, 10 грудня, народний депутат України Олександр Жолобецький та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснили інспекційну поїздку за переліком ряду відремонтованих об’єктів в Центральному районі за депутатськими запитами народного депутата щодо звернень миколаївців.

В ході інспекційної перевірки Олександр Жолобецький та Олександр Береза перевірили виконання внутрішньо квартальних ремонтів на проспекті Центральний, 139 та на вулиці Чкалова, 112.

- Внутрішньоквартальний ремонт на вулиці Чкалова, 112 був виконаний ще влітку 2018 року на замовлення адміністрації Центрального району за кошти із міського бюджету. На даній адресі здійснено повністю заміну асфальтного покриття та бордюрного каменю. Роботу приймали спеціалісти із технічного нагляду. Зауваження зі сторони місцевих мешканців відсутні, люди проведеними роботами задоволені. Що стосується благоустрою двору – це заслуга депутата Миколаївської міської ради Тетяни Казакової. Завдяки її зусиллям жителі мають нові встановлені лавки та піддашки, - відмітив голова адміністрації Центрального району.

Також, були перевірені виконані роботи ремонту асфальтного покриття вулиць 1-ша Екіпажна та 9-та Воєнна.

- Капітальний ремонт асфальтного покриття вулиць 1-ша Екіпажна та 5-та Воєнна – це спільна робота міської влади та субвенції народного депутата. На ремонт вулиці 1-ї Екіпажної були витрачені кошти із міського бюджету, а вулицю 5-та Воєнна відремонтовано за рахунок державного бюджету. Проінспектувавши роботи я залишився задоволений результатом. Завдяки співпраці та взаєморозумінні, незважаючи на будь-які політичні розбіжності ми можемо досягнути для міста Миколаєва набагато більших результатів, - зазначив народний депутат Олександр Жолобецький.

В свою чергу, Олександр Береза відзначив, що капітальний ремонт вулиці 9-та Воєнна – крупний об’єкт із робіт виконаних адміністрацією Центрального району.

- Протягом десятків років асфальтне покриття вулиці 9-ї Воєнної було відсутнє. В цьому році, у вересні, після проведення процедури публічних закупівель був визначений переможець, який виконав роботи якісно та в короткий термін. Хочу відзначити, що значні зусилля для того, аби відремонтувати саме вулицю 9-ту Воєнну доклала і депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова, яка особисто виїжджала на об’єкт і контролювала хід та якість робіт підрядної організації. Якщо говорити в цілому, то результат, який ми маємо сьогодні – це спільна робота міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича, депутатів Миколаївської міської ради та народного депутат України, який зі своєї сторони лобіював інтереси громади, а також адміністрації Центрального району, як виконавця робіт, - сказав Олександр Береза.

За словами голови адміністрації Центрального району, на сьогодні для жителів мікрорайону Ракетне урочище важлива проблема – капітальний ремонт тротуарів, яку намагатимуться вирішити вже у 2019 році.