ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.12.2018 14:50

Розумну зупинку та Літературний сквер в Центральному районі відкриємо найближчим часом: Олександр Береза перевірив виконання робіт щодо реалізації проекту Громадського бюджету

Сьогодні, 10 грудня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив хід виконання робіт щодо реалізації проекту Громадського бюджету облаштування Розумної зупинки та Літературного скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінська.

Нагадаємо, що з метою створення комфортних умов для жителів міста було запропоновано обладнати трамвайну зупинку в «Розумну зупинку» в поєднанні із благоустроєм зеленої зони відпочинку та проведенням дозвілля в сквері «Літератор» на прилеглій території до Центральної міської бібліотеки ім. Кропивницького. Відзначимо, що в Літературному сквері висаджені дерева на честь відомих та талановитих миколаївських письменників.

Станом на сьогодні маємо вже встановлений металевий корпус самої зупинки, упорядковану територію як біля зупинки, на якій укладено тротуарну плитку, так і місце відведене для Літературного скверу.

За словами голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відкриття Розумної зупинки та Літературного скверу планується вже найближчим часом. Всі необхідні для цього роботи вже на завершальній стадії виконання. 

- Маємо надію, що реалізація проекту Громадського бюджету щодо облаштування Розумної зупинки та благоустрою Літературного скверу дозволить забезпечити жителів міста публічним простором для проведення вільного часу, дозвілля чи цікавих заходів. Я впевнений, що разом із цим у жителів Миколаєва з’явиться інтерес та бажання відвідати міську бібліотеку і стати постійним читачем, - зазначив Олександр Береза.