ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.12.2018 11:25

Проект адміністрації Центрального району #СоціальноНебайдужі

Як ініціативна група мікрорайону Тернівка в Центральному районі займалася благоустроєм зупинок громадського транспорту: Аліса Грабко. ЧАСТИНА 1

Творче волевиявлення сучасного населення планети – не має рамок та кордонів. Демократія – як головна риса свідомого покоління сучасного часового простору, яке безспірно складається із технічної підкованості, підприємливості, креативу, ідейності та сконцентрованості на власному комфорті. Покоління успішних активно долучається до соціального життя суспільства. Небайдужість та свобода – не пусті слова, не гасла, а невід’ємна частина сформованої успішної людини!

Зацікавило? Тоді йдемо далі!

Сьогодні представляємо до вашої уваги міні-інтерв’ю із представницею ініціативної групи, яка займається благоустроєм мікрорайону Тернівка, вчителем школи мистецтв №1 мікрорайону Тернівка Алісою Грабко, яка разом із татом Едвіном Грабко долучилася до створення комфортного простору в рідній Тернівці.

Долучитися до процесу благоустрою зупинок громадського транспорту запропонувала шкільна знайома Олена Малінчик, яка і являється ідейним натхненником, але про саму Олену пізніше, адже дівчина розповіла про багато цікавих планів для розвитку мікрорайону Тернівка, які тільки згуртують її жителів.

А ось Аліса поділилася історією, як саме прийшла ідея зайнятися соціальними питаннями мікрорайону, хто підтримував і допомагав та чи планує ініціативна група боротися із соціальною байдужістю і інколи відкритим нерозумінням та як.

- Разом із Оленою Малінчик ми навчалися в школі тому й досі спілкуємося. Олена поділилася зі мною своєю ідею щодо благоустрою зупинок в Тернівці, я підтримала, так і почалася наша спільна робота над створенням затишного місця під час очікування громадського транспорту. Багато часу ми витратили на підбір потрібного ескізу малюнку, який би перенесли на самі зупинки. Ми з моїм татом Едвіном Грабко працювали над зупинкою «Центр» в Тернівці, бо це в основному головна зупинка мікрорайону, тим паче, що я живу неподалеку. Тато у мене священнослужитель, але у вільний час займається малюванням. Нам хотілося в першу чергу зобразити портрети видатних та цікавих людей, творчих та непередбачуваних: художник Сальвадор Далі, науковець Альберт Енштейн та кіноактор Чарлі Чаплін. Творчий посил нашої роботи – комфорт та затишок - кожному! Всередині зупинку ми розписали у вигляді будинку на стінах якого помістили портрети впізнаваних особистостей, - розповіла Аліса.

Аліса працює вчителем в школі мистецтв №1 в мікрорайоні Тернівка. За її словами учні школи із захватом сприйняли ідею благоустрою зупинок і були постійними глядачами творчого процесу.

- Мої діти постійно споглядали за роботою, їм виявилося цікаво. Приємно ще й те, що моя колишня учениця – музикант, теж прийняла участь у нашій спільній творчій роботі. Думаю, що варто відзначити, що сучасні діти завжди готові до облаштування креативного простору, вони ініціативні, фантазери в хорошому розумінні, творчі, неординарні та відкриті до усього нового! – сказала Аліса Грабко.

Що стосується реакції оточуючих людей, то вона була різною. Із самого початку роботи над зупинкою було нерозуміння ситуації та байдужість. Звичайно, скільки людей стільки ж і думок, але сумно, що більшість сприймала все ж негативно, бо перше, що приходить на думку – незліченна кількість актів вандалізму в Миколаєві.

- Не дивлячись на реакцію жителів ми налаштовані продовжувати свою роботу щодо благоустрою зупинок в Тернівці. Я впевнена, що разом ми подолаємо байдужість та навіть трішки глузливе ставлення людей до безкорисливої роботи на благо жителів мікрорайону! – відмітила Аліса Грабко.

Нагадаємо, що голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив Алісу Грабко, а також усіх представників ініціативної групи грамотами за здійснення роботи по благоустрою зупинок громадського транспорту у мкр. Тернівка та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

В свою чергу, Олександр Береза зазначив, що соціально відповідальні жителі на власному прикладі творять доброчинні справи, показуючи важливість європейського сприйняття та розуміння важливих проблем.

У наступному міні-інтерв'ю натхненник ініціативної групи Олена Малінчик розкаже про сенс соціальних експериментів у вигляді безкорисливості чи благодійності як подарунок особистого часу громаді заради розвитку мікрорайону в якому народилася!

Чекайте, буде дуже цікаво!