ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.12.2018 08:40

Олександр Береза познайомився із громадською ініціативою #УкраїнаБезСміття в Києві: жителі Центрального району можуть перейняти досвід

Вкрай важлива та актуальна проблема для жителів не тільки Центрального району, але й всього Миколаєва.

Чистота навколишнього середовища та наша впевненість в цьому - запорука розуміння та усвідомлення кожного громадянина важливості та серйозності даної проблеми! Долучайтеся до створення та популяризації комфортних та належних умов для свого життя #МиколаївБезСміття - це просто, а головне безпечно, хоча й базується на особистій відповідальності кожного.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза познайомився з роботою громадської ініціативи #УкраїнаБезСміття в Києві, але найголовніши факт - долучитися може кожен.

- Познайомився із цікавою, і надважливою громадською ініціативою #УкраїнаБезСміття, запущену в м. Києві, і до якої може долучитися кожний кому небайдужий стан навколишнього середовища і чистота рідного міста. Для того щоб долучитися до ініціативи необхідно привезти на станцію сортування сміття без органічних відходів, які як відома можна компостувати. На станції розташовані столи для сортування, на яких ти власноруч із підказками активістів проекту сортуєш власне сміття. У приміщенні розташовані окремі контейнери для різного виду відходів — гофра, папір, упаковка, тетрапак, пластик прозорий, білий, кольоровий, шуршик, скло, бляшанки, кришки і т.д. Все це ретельно сортується і розподіляється по відповідних мішках самостійно власниками відходів. Сміття, яке не підлягає сортуванню можна оформити на спалювання, заплативши гроші. На станції багато людей різного віку, чимало батьків із дітьми, яких вчать відповідальному ставленню до навколишнього середовища. Цікавий досвід! Звісно можна і не перейматися і не витрачати час на вихідних щоб поїхати на станцію сортування, а просто викинути сміття на вулицю і вимагати дій від влади. Проте я за відповідальне ставлення — #Україну та #МиколаївБезСміття, починається з кожного з нас! - зазначив Олександр Береза.

На власному прикладі, а саме своїми справами, доводьте небайдужість до навколишнього середовища в якому живете!