ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.12.2018 13:55

В Центральному районі відкрити реконструйовану будівлю за рахунок бізнесу на 3-й Слобідській

Сьогодні, 5 грудня, в Центральному районі Миколаєва відкрили реконструйовану будівлю на вулиці 3-я Слобідська за рахунок бізнесу в якій знаходяться супермаркет та магазини. Варто відзначити, що реконструкція тривала більш ніж півроку.

Саме у день відкриття оновленої будівлі керівництво супермаркету та магазинів влаштувало день тотального розпродажу, коли усі охочі мають змогу за низькими цінами придбати необхідний товар. Зазначимо, що бажаючих виявилося дуже багато. 

Виконати почесну місію – відкрити повністю реконструйоване приміщення за рахунок бізнесу разом із регіональним директором мережі АТБ Юрієм Шикером запросили голову адміністрації Центрального району Олександра Березу

- Радий вітати сьогодні не тільки регіональних представників мережі магазинів АТБ із відкриттям, але й жителів Центрального району. АТБ - це один з найбільших бізнесів в Україні. Я вдячний керівництву АТБ за те, що на сьогодні ми маємо відремонтовану будівлю в якій знаходиться окрім АТБ ще декілька магазинів для зручності городян. Але найважливіше те, що на її реконструкцію не виділялися кошти із міського бюджету. Я бажаю аби в майбутньому все більше представників бізнесу долучалося до розбудови та розвитку нашого міста, адже разом ми сильніші, - сказав Олександр Береза.

Також, Олександр Береза висловив подяку керівництву мережі магазинів АТБ за співпрацю та за те, що не залишаються байдужими до соціальних проблем жителів Центрального району.