ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.12.2018 13:10

Боротьба із негодою в Центральному районі: у Варварівці оперативно очистили вулиці від снігу та посипали спецсумішшю

У вихідні, 1 та 2 грудня, мікрорайон Варварівка Центрального району, як і прогнозували синоптики, засипало снігом. Сектором соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району сумісно з працівниками ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» протягом 1 та 2 грудня 2018 року виконані роботи по очищенню вулиць від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю.

У суботу, 1 грудня 2018 року очищені наступні вулиці: Гастело, Клубна, Ключова, Поштова, Полярна, О. Матросова, Північна, Бузька, Врожайна, пров. Туристів, пров. Мічуріна, вул. Зарічна, також очищенні під’їздні шляхи до соціально важливих об'єктів: загальноосвітніх шкіл, професійного ліцею, амбулаторії, районної лікарні.

У неділю, 2 грудня 2018 року, піщано-сольовою сумішшю посипані вулиці: Гастело, Поштова, Північна, Бузька, Врожайна, пров. Туристів, пров. Мічуріна, вул. Зарічна, вул. Партизанська, під’їздні шляхи до загальноосвітніх шкіл, професійного ліцею, амбулаторії, районної лікарні, Варварівського ринку та церкви.

Варто відзначити, що протягом зимового періоду 2018-2019 проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота з керівниками підприємств та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою: своєчасно очищати прилеглі території від снігу та посипати піщано-сольовою сумішшю.

Нажаль, працівникам сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району доводиться складати на недбайливих господарів адмінпротоколи та притягати їх до адміністративної відповідальності.

Шановні жителі мікрорайону Варварівка! Звертаємо Вашу увагу на необхідності та важливості своєчасного очищення прилеглих територій до житлових будинків від снігу. Вдячні за порозуміння!

 

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району