ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.12.2018 12:20

Жорстокість - суспільне явище, яке потребує викорінення: Служба у справах дітей адміністрації Центрального району долучилася до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

Насилля в сім'ї, вияви жорстокості між однолітками, цькування та залякування, фізичні розправи в школах є актуальними проблемами сьогодення. Саме тому щорічно в Україні проводиться акція «16 днів проти насильства», яка має на меті привернути увагу громадськості до цього явища. 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району долучилася до всеукраїнських заходів шляхом проведення тематичних бесід з учнями загальноосвітніх шкіл Центрального району. 

З 27 по 30 листопада 2018 року завідувач сектору захисту прав свобод та законних інтересів дітей Служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська ознайомила учнів Миколаївського морського ліцею, Миколаївської гімназії №2, загальноосвітньої школи № 53 з актуальними правовими нормами щодо попередження виявів насилля, роз’яснила адміністративну та кримінальну відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень та психологічне насильство, попередила про неприпустимість та наслідки відеозйомок сцен насилля, розповсюдження культу насилля в інтернеті. 

В ході розмови підліткам наголосили на тому, що завжди існують реальні шляхи вирішення будь-яких проблем без насилля, конфлікти краще попереджати, а не вирішувати шляхом бійок чи принижень.

А головне, дітям було наголошено, що образи та приниження жертві не потрібно просто терпіти, про існуючі вияви насилля до особистості не потрібно мовчати, а оточуючим не варто бути просто байдужими спостерігачами. 

Як жертві, так і свідкам необхідно своєчасно звертатися до служб у справах дітей та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді. Адже жорстокість та будь-які види насилля є суспільним явищем, яке потребує викорінення.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району