ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.11.2018 09:30

Разом ми всі сила і здатні подолати будь-яку непогоду! - в Центральному районі професійно та оперативно подолали негоду

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза висловив подяку керівництву та працівникам КП "ЕЛУ Автодоріг" та ТОВ "Карс Клініг" за професійні та оперативні дії в боротьбі із негодою на території Центрального району.

- Два перших дні зими на території Центрального району активно працює снігоприбиральна техніка КП ЕЛУ Автодоріг та Карс Калінінг. Вчора прибирали сніг, а сьогодні виконували посипання проти ожеледі на дорогах. Не обійшлося і без позаштатної ситуації, вчора у мкр. Матвіївка одна з машин під час чищення вулиці зійшла в кювет. На допомогу оперативно прийшов загін ДСНС Центрального району. Все закінчилося успіхом. Отже, разом ми всі сила і здатні подолати будь-яку непогоду! Спасибі всім за роботу! - відзначив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Відзначимо, що Олександр Береза протягом 1 та 2 грудня, у вихідні дні, тримав на особистому контролі роботу щодо прибирання вулиць району від снігових заметів та посипання їх піщано-сольовою сумішшю. Не обійшлося і без надзвичайних ситуацій, але завдяки професійній допомозі загону ДСНС Центрального району - проблема була вирішена, але найголовніше те, що у даній ситуації постраждалі відсутні.

Станом на понеділок, 3 грудня, центр Миколаєва та вулиці мікрорайонів Центрального району повністю розчищені від снігу, наслідки негоди ліквідовані, жителі району забезпечені доступом до соціально важливих об'єктів.