ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.12.2018 11:00

У мікрорайоні Тернівка Центрального району протягом 2 днів негоди безперервно працювала снігопрпибиральна техніка - вулиці розчищені, жителі в безпеці

В перший зимовий день - 1 грудня прийшла справжня зима зі снігом та ожеледицею. Завдяки оперативній роботі адміністрації Центрального району та відповідних служб незважаючи на те, що сніжна негода вирувала безперервно - транспорт в мікрорайоні Тернівка працював в звичному режимі, магістральну трасу було оперативно прибрано та посипано піщано-сольовою сумішшю.

У розчистці вулиць на яких розташовані життєво необхідні об`єкти : харчокомбінат, лікарня, дитячий садок, загальноосвітня школа, школа мистецтв, церква, пошта, банк та місцеве кладовище - допомогло підприємство «Укртрансамміак». Завдяки підтримці підприємства розчищені вулиці: Плевнінська, Західна, Христо Ботєва, Втората, Сергія Цвєтка, Слов`янська, Малко-Тирнівська та Цілинна. Завдяки комунальному підприємству ТОВ "Карс-Клініг" асфальтне покриття вулиць одразу ж було посипане піщано-сольовою сумішшю.

Підприємці та мешканці активно проводили розчистку прилеглих територій та посипали доріжки сумішшю.

Відділ соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка адміністрації Центрального району