ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.11.2018 16:00

Проектно-кошторисна документація повинна бути завершена в найкоротші терміни – Олександр Береза про ремонт освітлення провулку Фінський в Центральному районі 

Сьогодні, 30 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду щодо здійснення капітального ремонту освітлення по провулку фінському в мікрорайоні Соляні.

Олександр Береза поставив перед виконавцями робіт чітке завдання – необхідно завершити розробку проектно-кошторисної документації в короткі терміни, аби вже у 2019 році за настання сприятливої погоди розпочати роботи.

- До мене на особистий прийом вже декілька разів зверталася представник жителів провулку Фінський, яка скаржилася на відсутність зовнішнього освітлення. Я вважаю, що аби прискорити вирішення даної проблеми треба як найшвидше закінчити розробку проектно-кошторисної документації, аби ми змогли надати людям відповідь, що їх проблема у нас на контролі, тим паче, що ми маємо субвенцію, завдяки народному депутату Олександру Жолобецькому, - сказав Олександр Береза.

Завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Жолобецького, який у 2018 році домігся отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, із отриманої загальної суми субвенції виділено 320 000 гривень на виконання капітального ремонту зовнішнього освітлення провулку Фінського у мікрорайоні Соляні.