ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.11.2018 13:35

Для адміністрації Центрального району найголовніше бути готовими до будь-яких погодних колапсів взимку, - Олександр Береза провів нараду щодо зимового періоду 2018-2019

У п’ятницю, 30 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду щодо прибирання вулиць у зимовий період 2018-2019 рр. при снігових заметах та ожеледиці. На нараді обговорили стан підготовки до зимового періоду та організацію прибирання Центрального району під час снігових заметів та ожеледиці та контроль ситуації з вивезенням сміття під час снігових заметів.

Для обговорення подальшого плану роботи на нараду запросили представників підприємств, установ, організацій, які зможуть надати допомогу.

Голова адміністрації Центрального району відзначив, що в зимовий період 2018-2019 особливо важливо оперативно розчищати шляхи до соціально важливих закладів.

- Аби в процесі нашої співпраці не виникло непорозумінь потрібно узгодити подальший план роботи щодо очищення від снігових заметів території Центрального району. Для адміністрації найголовніше убезпечити мешканців району від тих надзвичайних ситуацій, які можуть статися взимку. Ми розраховуємо на вашу підтримку та допомогу у вигляді надання техніки для розчищення шляхів до соціально важливих закладів, важливих автомагістралей та вулиць району в цілому, - зазначив Олександр Береза.

Олександр Береза наголосив на важливості недопущення сміттєвого колапсу у районі під час важких погодних ситуацій протягом зимового періоду, про необхідність ручного прибирання снігу, який буде розчищено технікою з автомагістралей та прибирання снігу на зупинках транспорту.

В ході наради голова адміністрації відмітив, що треба оновити перелік вулиць, які очищатимуть від снігу та внести назви вулиць, які були відремонтовані цього року.

Під час наради обговорено готовність адміністрації Центрального району до роботи в зимовий період: проаналізовано наявність піщано-соляної суміші та технічний стан дорожньої техніки.

Було вирішено на період ожеледиці та снігових заметів вживати дієві заходи щодо забезпечення управляючими компаніями, керівниками підприємств на утриманні яких знаходиться житловий фонд міської комунальної власності: очищення від снігу та ожеледиці, посипання протиожеледними матеріалами прибудинкові території внутрішньоквартальних проїздів та контейнерних майданчиків.