ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
30.11.2018 09:50

В Центральному районі згідно рішення виконкому здійснюється демонтаж металевих гаражів встановлених на самовільно зайнятій земельній ділянці

З метою усунення порушень вимог земельного законодавства і приведення самовільно зайнятої земельної ділянки у придатний для використання стан шляхом демонтажу незаконно встановленої споруди в м. Миколаєві, згідно з п. 2.9 Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом та поверненням самовільно зайнятих земельних ділянок, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 21.04.2011 № 5/15, керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»», виконавчий комітет Миколаївської міської ради доручив адміністрації Центрального району виконати всі необхідні роботи щодо демонтажу самочинно розміщених металевих гаражів біля житлових будинків №183А, №187 по пр. Центральному.

Працівниками адміністрації Центрального району проведено роботу щодо інформування власників металевих гаражів, які самовільно зайняли земельну ділянку, у вигляді попереджень про необхідність усунути порушені вимоги містобудівного та земельного законодавства, а саме: звільнити земельну ділянку від самовільно встановленних металевих гаражів, які знаходяться біля житлових будинків №183А, №187 по пр. Центральному.

Власників було попереджено про те, що у разі невиконання рішення виконкому від 21.04.2011 № 5/15, демонтаж самовільно встановлених металевих гаражів буде здійснено адміністрацією Центрального району ММР згідно з «Положенням про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом та поверненням самовільно зайнятих земельних ділянок» від 21.04.2011 № 5/15.

Станом на 30 листопада попереджені громадяни самотужки здійснюють демонтаж металевих гаражів на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Робота у даному напрямку триває.

 

Відділ з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району