ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.11.2018 13:25

Дотримання Законів України - наш свідомий обов'язок! - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про виконання ЗУ "Про декомунізацію"

Адміністрація Центрального району на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням вимог ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності (імен, псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», пп. «а», «б» п. 3.3 ч. 3 Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м. Миколаєва та громадських організацій нагадує жителям про те, що процес декомунізації на території Центрального району триває й досі.

- Виконання і дотримання Законів України в роботі адміністрації - наш свідомий обов'язок! Що стосується ЗУ "Про декомунізацію", то варто відмітити, що ми тримаємо на контролі увесь процес його виконання. Працівниками адміністрації, завідувачами секторів соціально-економічного розвитку наших мікрорайонів на постійній основі проводиться роз'яснювальна робота щодо необхідності та важливості виконання данного закону. Жителям Центрального району наголошують, що кожен повинен поважати та пам'ятати про громадянський обов'язок та патріотичне виховання! Крім того, по суті, ми повертаємо вулицям нашого міста їх історичну назву, - зазначив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Працівниками секторів соціально-економічного розвитку віддалених мікрорайонів Тернівка, Матвіївка та Варварівка проводяться рейди щодо перевірки дотримання Закону України про декомунізації, а саме заміна старих табличок із назвами вулиць, які підлягають декомунізації. Подібна робота проводиться і в центральній частині району. З мешканцями приватного сектору, керівниками установ та організацій всіх форм власності ведеться роз’яснювальна робота з цього приводу.

Зважаючи на нерозуміння з боку окремих мешканців мікрорайонів, адміністрація Центрального району звертається до жителів із проханням дотримуватися Закону України та поважати процес декомунізації, як вкрай важливу складову у формуванні майбутнього нашої держави.

Адміністрація Центрального району зазначає, що сьогодні процес декомунізації набуває форми цілеспрямованої державної політики. 3міни в процесі декомунізації України викликають певні питання: навіщо міняти старі назви вулиць чи міст, демонтувати старі пам’ятники, постійно звучать в дискусіяї довкола цієї проблеми.

Декомунізація - це відкриття забороненої комуністичним режимом правди, а не переписування історії. Аби наша держава була успішною, реформи мають охоплювати усі сфери суспільного життя, призвести до змін та переусвідомлення цінностей усього суспільства.

Адміністрація Центрального району висловлює сподівання, що мешканці району проявлять свою позицію та з розумінням віднесуться до необхідного процесу декомунізації.