ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.11.2018 14:50

У мікрорайоні Варварівка Центрального району проводится роз'яснювальна робота із жителями щодо дотримання Правил благоустрою

Сектором соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району продовжуються виконуватись роботи по благоустрою мікрорайону: проводиться інформаційна - роз'яснювальна робота з підприємствами та власниками домоволодінь щодо дотримання Правил благоустрою.

Відрадно відзначити, що більша частина власників житлових будинків утримують прилеглу територію в належному санітарному стані здійснюють прибирання прилеглих територій до приватних домоволодінь від опалого листя.

Нажаль, працівникам сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району доводиться на недбайливих господарів складати адміністративні протоколи, притягати до адміністративної відповідальності.

Шановні жителі мікрорайону Варварівка! Звертаємо Вашу увагу на важливість своєчасного проведення робіт щодо прибирання прилеглих територій до житлових будинків від опалого листя. Вдячні за порозуміння.

 

Сектор соціально-економічного розвитку мікрорайону Варварівка адміністрації Центрального району