ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.11.2018 11:10

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району: перелік необхідних документів для встановлення опіки та піклування

Один із пріоритетних напрямків сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - встановлення опіки та піклування. Встановлення опіки та піклування – це влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів.

Опікуни (піклувальники) є законними представниками інтересів дитини без спеціальних на те повноважень.

До їх обов’язків належить виховання дитини, піклування про її здоров’я, фізичний, психічний, духовний розвиток, забезпечення одержання дитиною повної загальної середньої освіти, здійснення повного медичного обстеження підопічного двічі на рік.

Вичерпний перелік необхідних документів:

1. Заява на ім’я начальника служби у справах дітей (від подружжя приймається спільна заява, підписана обома подружжями) додаток 1.

2. Паспорт заявника (ксерокопія 1,2 стор., реєстрація).

3.Довідка про доходи за останні шість місяців або копія декларації про доходи, засвідчена в установленому порядку.


4. Висновок про стан здоров’я заявника додаток 2.

5. Довідка від нарколога та психіатра для осіб, які проживають разом з заявником.

6 Свідоцтво про укладення або розірвання шлюбу (за наявності) (ксерокопія).

7. довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видану органами внутрішніх справ за місцем проживання заявника (з питань усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу).

8. Документ, що підтверджує право власності заявника і користування житловим приміщенням (ксерокопії).

9. Довідка про проходження курсу навчання з виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і рекомендація центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо включення кандидатів до єдиного банку даних.

10. Письмова згода всіх повнолітніх членів сім’ї, що проживають разом з особою, яка бажає взяти дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування під опіку, піклування засвідчену нотаріусом або написану власноручно у присутності посадової особи, яка здійснює прийом документівдодаток 3.

Документи подаються у двох примірниках.

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району