ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.01.2019

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

В разі не включення, необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації (прописки).

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Прийом громадян здійснюється кожен день в робочі дні за адресою: вул.Інженерна, 1, каб.206, 207, 211 з 08.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00. При собі мати паспорт громадянина України.

Роз’яснення ви можете отримати по телефонам: (0512) 37-56-84, 37-56-65, 37-56-67.

Інформація щодо персональних даних, а також про наявність (відсутність) виборців в базі даних по телефону не надається.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Централнього району