ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.11.2018 16:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні в 1932-33 років хвилиною мовчання та покладанням квітів

Мільйони загиблих, точна кількість яких невідома й досі, тисячі ненароджених, зруйновані і обірвані людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти й сьогодні. Ім’я великої трагедії — Голодомор, Головна ціль та мета — геноцид.

Сьогодні, 24 листопада, в Миколаєві вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні в 1932-33 років традиційною Скорботною ходою до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Скорботна хода розпочалася Кафедрального собору на вулиці Садовій і взяла своє закінчення біля пам’ятника жертвам Голодомору в Україні в 1932-33 років на Херсонському шосе, в якій взяли участь представники міської та обласної влади, а також небайдужі жителі Миколаєва.

На вшануванні пам’ятні жертв Голодомору були присутніми голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації.

Після молебну проведеного Митрополитом Миколаївським та Богоявленським Володимиром, усі присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та покладанням квітів.