ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.11.2018 16:00

В Центральному районі на площі "Адміралтейства" реалізують проект учнів класичного ліцею "Майданчик для вигулу та тренування собак"

У п’ятницю, 23 листопада, на доручення голови адміністрації Центрального району Олександра Берези першим заступником Олександром Косьяновим проведено нараду із представниками Миколаївського класичного ліцею щодо реалізації Україно-словацького проекту «Активний громадянин – єфективна влада» в якому беруть участь школярі.

На нараді були присутні начальник управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Олександр Пилипенко, в.о. директора Миколаївського класичного ліцею Олена Вєднікова та викладач, координатор проекту «Активний громадянин – ефективна влада» Белла Форносова, а також головний інженер-проетувальник Владислав Дишловий.

Нагадаємо, що раніше голова адміністрації Центрального району Олександр Береза зустрівся із учнями класичного ліцею, які презентували власні проекти та розповіли, яким бачать шлях реалізації своїх задумів. 

Юні учасники проекту створили 3 команди кожна з яких презентувала власний проект, який буде створений для комфорту та зручності місцевих жителів:

1. Команда «Вітамін» розробила проект щодо благоустрою спеціальної зони для вигулу домашніх улюбленців. Діти запропонували декілька своїх варіантів щодо його розташування та детально описали як буде здійснюватися реалізація їх проекту.

2. Команда «Активісти» вважає важливою проблемою – донесення інформації до населення щодо важливості сортування сміття, адже екологічні проблеми на сьогодні дуже актуальні.

3. Третя команда представила проект «Чисте місто» в основу якого покладено проведення суботників, а також встановлення більшої кількості сміттєвих контейнерів та урн на території парку Перемоги.

В свою чергу Олександр Береза пообіцяв познайомити учасників проекту із професійним інженером-проектувальником, який допоможе створити візуальну картину того, що запланували діти, а ще порахує проектно-кошторисну вартість кожного із трьох проектів.

В ході наради було обговорено питання, які знаходяться в межах компетенції адміністрації Центрального району, щодо визначення місця на якому буде здійснено благоустрій майданчика для вигулу і тренування собак та встановлення інформаційно-екологічних стендів на території Центрального району.

На нараді було запропоновано обрати місцем для реалізації проекту щодо благоустрою майданчика для вигулу та тренування собак територію площі «Адміралтейства» – пропозиція була підтримана. Також, головний інженер-проектувальник, який прийшов на запрошення голови адміністрації Центрального району, відзначив, що для професійної експертної оцінки необхідно топографічна зйомка даного парку аби в майбутньому надати експертну оцінку та порахувати вартість проектно-кошторисної документації.

Після проведення наради перший заступник виїхав на обране місце та оглянув територію. Площа "Адміралтейства" - ідеальний варіант для реалізації даного проекту, адже розташована на належній відстані від житлової забудови та не завдаватиме незручностей місцевим жителям.