ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.11.2018 10:00

В Центральному районі із субвенції, отриманої народним депутатом Олександром Жолобецьким, виділено 320 тисяч гривень на капітальний ремонт провулку Фінський в мікрорайоні Соляні

Завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Жолобецького, який у 2018 році домігся отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, із отриманої загальної суми субвенції виділено 320 000 гривень на виконання капітального ремонту провулку Фінського у мікрорайоні Соляні. Коштами міського бюджету буде забезпечено розробку проектно-кошторисної документації та співфінансування у розмірі 3%. Нагадуємо, що на особистий прийом до голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулася представник жителів провулку Фінського із проханням здійснити капітальний ремонт асфальтного покриття та відновити зовнішню мережу освітлення. 

- Завдяки підтримці Олександра Жолобецького жителі Центрального району отримують додаткові привілегії, адже маємо додаткове фінансування, аби вирішити гострі проблеми у вигляді відсутності чи поганого стану асфальтного покриття, на що постійно скаржаться місцеві жителі, - сказав Олександр Береза.

Варто відзначити, що протягом останнього півріччя народний депутат Олександр Жолобецький проводив зустрічні на постійній основі із жителями Центрального району на яких спілкувався із мешканцями щодо їх проблем та шляхів їх вирішення. На кожній зустрічі був присутнім голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Загалом, жителі скаржилися на поганий стан асфальтного покриття або взагалі його відсутність, незадовільний стан крівлі їх будинків, відсутність зовнішньої мережі освітлення в їх дворах та провулках чи на вулицях. Кожна проблема була розглянута та вирішена в межах компетенції народного депутата та голови адміністрації Центрального району.