ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.11.2018 12:15

В адміністрації Центрального району відбулась нарада щодо обговорення питання сфери ЖКГ

В четвер, 22 листопада, першим заступником голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександром Косьяновим разом із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенко та начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом проведено нараду в залі засідань з нагальних питань у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Центрального району та підготовки санітарного стану на території району перед відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів.

На нараді були присутні керівники житлово-комунальних підприємств.

Під час наради обговорювали поточні проблеми керівників житлово-комунальних підприємств, заслухали питання щодо вивезення великогабаритного сміття, опалого листя. Особливо було наголошено щодо приведення до належного санітарного стану району перед Днем пам’яті жертв голодоморів - 24 листопада 2018.

Керівникам житлово – комунальних підприємств:

- постійно утримувати закріплені території в належному санітарному стані (випадкове сміття, опале листя);

- прибирання сміття біля контейнерів для збору ТПВ;

- посилити роботу 24 листопада;

- згідно графіку прибирати сквери.

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради в черговий раз звертається до мешканців міста з проханням бути більш відповідальними, не бруднити та зберігати належний санітарний стан території улюбленого міста Миколаїв.

 

Управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району