ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.11.2018 15:50

Працівники адміністрації Центрального району відвідали презентацію сучасного підмітально-вакумного автомобіля для прибирання вулиць

У середу, 21 листопада, на території комунального підприємства «ЕЛУ автодоріг» відбулася презентація сучасної підмітально-вакумного автомобіля для механічного прибирання вулиць.

На презентації були присутніми заступник голови адміністрації Центрального району та начальник відділу санітарної інспекції адміністрації Центрального району.

Підмітально-вакумним автомобілем сьогодні успішно користуються усі країни світу, який представлений різними варіантами комплектації та має можливість доповнюватися різного роду функціями.

Автомобіль оснащений спеціальною мийкою, яка розрахована на ретельне прибирання різних об’єктів. Також, автомобіль обладнаний спеціальним всмоктуючим шлангом, який дозволяє прибирати листя і сміття одразу в бункер. Він також ефективний для поверхневої прибирання зливової каналізації.

В ході презентації було продемонстровано роботу підмітально-вакумного автомобіля, який на відмінно здійснив прибирання мокрого піску, скляних та пластикових пляшок.

 

Управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району