ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.11.2018 13:35

В Центральному районі відзначили День Гідності та Свободи покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної сотні

У середу, 21 листопада, в Центральному районі Миколаєва в сквері Європи відбулося покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, на яке зібралися небайдужі миколаївці та представники міської і обласної влади. Вшанувати пам’ять загиблих прийшли голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації.

Сьогодні усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув на Майдані та на Сході нашої країни, захищаючи її кордони. Після чого відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні.

Варто відзначити, що свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року і встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

В указі зазначається, що цей день ввели "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також на знак належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави і її європейського вибору".