ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.11.2018 11:20

Працівники адміністрації Центрального району отримали сертифікати семінару “Ділова англійська мова як комунікативний засіб професійного спілкування”

У вівторок, 20 листопада 2018 року, у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулось урочисте вручення сертифікатів слухачам тематичного постійно діючого семінару “Ділова англійська мова як комунікативний засіб професійного спілкування” у якому взяли участь працівники адміністрації Центрального району.

Начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення Максим Шарий та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Карлова пройшли інтенсивне навчання з використанням інтерактивних технологій та передових методик вивчення та оволодіння іноземною мовою. За результатами підсумкового тестування слухачі отримали високі бали.

Основна мета проекту “Інноваційної лабораторії з вивчення англійської мови” - удосконалення та розвиток умінь володіння англійською мовою професійного спрямування, поглиблення знання та розуміння відповідної лексики, а також набуття мовних навичок задля успішного використання ділової англійської мови у професійній діяльності державних службовців.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району