ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.11.2018 15:20

В Центральному районі провели благодійну акцію по збору та надання речової допомоги дітям, які цього потребують

У вівторок, 20 листопада, начальник Служби у справах дітей адміністрації Центрального району Наталя Бакалова взяла участь у круглому столі, організованому службою у справах дітей Миколаївської міської ради до Дня спільних дій в інтересах дітей з метою розв’язання актуальних проблем та налагодження взаємодії між усіма зацікавленими установами щодо захисту прав дітей.

- З метою вирішення актуальних та важливих проблем, які стосуються прав дітей до Дня спільних дій в інтересах дітей, який відмічається щорічно, сьогодні проводиться круглий стіл щодо подальших планів та заходів в роботі Служб у справах дітей інших органів та установ із якими ми співпрацюємо. В нашій проботі пріоритет - безпека, комфорт та розвиток дітей, адже діти - це наша опора, підримка та майбутнє! - зазначила Наталя Бакалова.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району щорічно долучається до проведення відповідних заходів. Так, сьогодні, спеціалістами служби було традиційно проведено благодійну акцію щодо збору та надання речової допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

20 листопада 1989 року резолюцію 44/25 Генеральної Асамблеї ООН була прийнята Конвенція про права дитини. Конвенція ООН про права дитини - це угода між країнами, в якій записано, як уряд кожної країни має дбати про дітей. Цей особливий документ був ратифікований 193 країнами світу, Україна взяла на себе ряд зобов’язань з покращення добробуту дітей – зокрема, підписавши Конвенцію ООН про права дитини. Ця Конвенція була ратифікована Постановою Верховної Ради України №789ХІІ (78912) від 27 лютого 1991 року та набула чинності для України 27 вересня 1991 року.

Крім того, у 2003 та 2005 роках відповідно український Парламент ратифікував два факультативних протоколи до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції та дитячої порнографії та щодо участі у збройних конфліктах, які з того часу стали частиною національного законодавства.

З 20 листопада 2003 року в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, засобів масової інформації, соціально відповідального бізнесу, а також кожного, хто небайдужий до становища дітей в нашій країні.

 

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району