ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
17.11.2018 13:00

Олександр Береза нагороджений почесною відзнакою «За партнерство та співпрацю» за підтримку аграріїв Центрального району

У суботу, 17 листопада, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося урочисте святкування Дня сільськогосподарського працівника та 25-річниці створення ТОВ «Золотий колос».

Організатор святкового заходу депутат Миколаївської обласної ради та директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова нагороджувала почесними відзнаками та преміями у грошовій формі найкращих працівників, які багато років віддані роботі на українській ниві вкладаючи в неї свої знання та душу, а також людей, які всебічно підтримують аграріїв.

Почесною відзнакою «За партнерство та співпрацю» нагороджено голову адміністрації Центрального району Олександра Березу.

- Я вдячний Людям, які все своє життя працюють на українській землі. Вітаю працівників сільського господарства із професійним святом та ще раз дякую Вам за самовіддану й невтомну працю. Бажаю Вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого краю, добробуту та благополуччя, - сказав Олександр Береза.

Також, Олександр Береза зазначив, що завдяки тісній та плідній співпраці із директором ТОВ «Золотий колос» в мікрорайоні Тернівка завжди оперативно вирішуються будь-які проблеми. Для присутніх гостей підготували танцювальні та вокальні номери талановиті та обдаровані юні артисти.

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Сільськогосподарська галузь для української держави була і залишається однією їз пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.