ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.11.2018 12:20

В Центральному районі виконуються роботи по прибиранню опалого листя із внутрішньодворової території

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради повідомляє, що з 16 листопада 2018 року організовані роботи з вивезення опалого листя з внутрішньодворової території Центрального району м. Миколаєва.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців міста, що у період опадання листя необхідно активізувати заходи щодо його прибирання на прилеглих територіях.

Повідомляємо, що на території м. Миколаєва функціонує безкоштовне приймання опалого листя, яке розташовано біля міського цвинтаря, поблизу с. Мішкове-Погорілове.

З метою оперативного вивезення опалого листя, просимо складувати його біля контейнерних майданчиків.

Додатково повідомляємо, що працівниками відділу санітарної інспекції адміністрації району проводяться рейди з виявлення порушень встановлених вимог Правил благоустрою, затверджених рішенням міської ради від 16.05.2013 № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Миколаєві», а саме: забороняється скидання опалого листя в контейнери зі збору твердих побутових відходів, а також спалювання опалого листя.

Порушення Правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 КУпАП.

Управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району