ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.11.2018 11:35

У жовтні в Центральному районі у неблагополучних сімей відібрали 7 дітей

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснює облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Дані сім’ї знаходяться під постійним контролем центру соціальних служб, навчальних та виховних закладів. Спеціалістами Служби у справах дітей на постійній основі проводиться робота із батьками щодо зміни способу життя, відношення до виховання дітей, покращення умов проживання та інше.

На жаль не завжди проведена робота приносить позитивні результати. Підводячи підсумки проведеної роботи за жовтень, варто відзначити, що не всі батьки стають на шлях виправлення, що призвело до вилучення 7 дітей із 4 сімей.

- Після відібрання дітей із сімей, вони були вміщені до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради де вони знаходитимуться до прийняття відповідних рішень суду щодо їх матерів. В установлений законом термін до Центрального районного суду Службою у справах дітей адміністрації Центрального району, якою наразі виконуються функції органу опіки та піклування, було подано 3 позови про відібрання у 3 матерів 4 дітей, 1 позов про позбавлення батьків батьківських прав 1 матерів відносно 3 дітей, - прокоментувала завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей Юлія Батовська.

На даний час, працівниками Служби у справах дітей вже проведено бесіди з матерями стосовно їх можливостей щодо вжиття необхідних заходів для повернення їх дітей.
Яким чином на матерів вплине розлучення зі своїми дітьми? Чи змінять вони свій спосіб життя? Чи покращать свої умови проживання? – залежить тільки від них.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району