ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.11.2018 10:10

У Центральному районі батьки, що не виконують свій обов`язок перед дітьми, платитимуть штраф

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, інспектор ювенальної превенції Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області спільно зі спеціалістами Служби у справах дітей адміністрації Центрального району провели профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, повідомляє.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають деякі позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, деякі стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Та є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення, їх не лякає навіть те, що відповідні служби вилучають дітей, якщо їм в родині де вони мешкають, загрожує небезпека. Далі дітей влаштовуються в центри соціально-психологічної реабілітації де їм надається повноцінне харчування, консультація психолога, діти сплять на чистій постільній білизні, відвідують школу, про них піклуються працівники закладу.

Деяким батькам винесені попередження, згідно ст.184 КУпАП щодо неналежного виконання своїх обов’язків, недопущення жорстокого ставлення до дітей.

Інспекторами Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області спільно зі спеціалістами Служби у справах дітей адміністрації Центрального району приймаються всі можливі передбачені законодавством заходи, щодо захисту прав дітей, притягнення винних осіб до адміністративної, кримінальної відповідальності та у крайньому випадку позбавлення батьків батьківських прав.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району